Elektronické zabezpečovací systémy, Docházkové systémy

Elektronické zabezpečovací systémy jsou ideálním prostředkem, jak předcházet riziku ohrožení osob i majetku, a to nejen v důsledku trestné činnosti, ale také živelných pohrom. Nečekejte, až budete obětí vloupání a vaši blízcí či zaměstnanci budou ohroženi. Nejlepším řešením pro tyto případy je účinná prevence. Elektronické zabezpečovací systémy monitorují a vyhodnocují nežádoucí pohyb ve střeženém prostoru a včas informují majitele objektu nebo pověřené osoby, že došlo k neoprávněnému vniknutí. Tyto systémy lze navíc propojit s pultem centrální ochrany, který okamžitě zalarmuje Policii ČR nebo bezpečnostní agenturu k výjezdu.

Vše pro bezpečí osob i majetku

Postaráme se o komplexní služby spojené s návrhem, dodávkou, instalací, pravidelnými kontrolami provozuschopnosti  i servisem elektronických zabezpečovacích systémů určených k monitorování pohybu, otevírání dveří, rozbití oken, vzniku požáru apod. Ovládání elektronických zabezpečovacích systémů je pro majitele a správce objektů uživatelsky příjemné a komfortní. Zabýváme se jak zabezpečením domácností a jejich exteriérů, tak i rozsáhlých objektů s vysokou úrovní rizika (peněžní ústavy, rozsáhlé výrobní a logistické areály,instituce.

Signalizace EZS může mít více podob

Dle individuálních požadavků klienta lze výstup elektronických zabezpečovacích systémů volit z několika variant:

  • akustický a optický signál (sirény, blikače,...)
  • automatické telefonní hlásiče ( dnes již jen jako záložní systém k modernější technologii )
  • GSM brána (zaslání zprávy a volání na mobilní telefon)
  • napojení na PCO pomocí GPRS , radiomodemu, LAN (bezpečnostní agentury i Policie ČR)

Spolehlivost, bezpečnost a špičková kvalita technologií i produktů

Pro instalaci spolehlivých elektronických zabezpečovacích zařízení používáme kvalitní prvky od renomovaných výrobců. Ústředny EZS typů  GALAXY, DSC, PARADOX, ESPRIT a SPECTRA, bezdrátové systémy dodává JABLOTRON a PARADOX, detektory osvědčených výrobců dle použití.

NOVINKA - GSM mini alarm ( kupodivu evropský výrobek )

 1122

 

Přístupové a docházkové systémy

Abyste měli o pohybu a docházce všech pracovníků firmy dokonalý přehled, a zároveň ušetřili finance za některé organizační procesy nezbytné pro chod společnosti, spolehněte se na propracovaný multifunkční přístupový nebo docházkový systém. Slouží nejen pro monitoring vstupu do/z objektu a docházky zaměstnanců, ale také k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy, organizaci podnikové jídelny, pro kontrolu pohybu na parkovišti a další praktické účely.

Docházkové systémy pocházejí od spolehlivých českých firem jejichž výběr je třeba optimalizovat například s účetním a mzdovým softwarem. Přístupové systémy zase musí mít logickou vazbu na EZS .

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

T-SERVIS Jiří Nešněra
Nerudova 1310
Červený Kostelec 549 41
Tel.:  491 46 21 22    kancelář 7-13 hod                                                                                                 GSM : 602 32 33 88
E-mail: t-servis@wo.cz 

IČO : 40132391    DIČ : CZ6402162118

map

..........................................................................

SHÁNÍME PRACOVNÍKA-CI SE ZNALOSTÍ

PRÁCE V ACADu  I EXTERNĚ,

ELEKTROMONTÉRY PRO SLBOPROUDÉ

MONTÁŽE ( převážně okresy Na a Tu )