Telefonní a komunikační systémy, strukturovaná kabeláž

Telefonní a komunikační systémy jsou nezbytné pro správné fungování jakéhokoli provozu, kde je třeba zajistit bezpečnou a spolehlivou komunikaci jednotlivých osob či oddělení. Jedná se například o zdravotnická zařízení, průmyslové provozy, dispečerská pracoviště, interní firemní komunikaci, ale i o domovní telefony a interkomy, videotelefony apod. Jednou z mnoha výhod těchto komunikačních systémů je i možnost použití v hlučných a prašných prostředích.

Spolehlivé komunikační systémy usnadní komunikaci v rámci celé firmy

Instalace telefonních ústředen probíhá na základě projektu zpracovaného našimi odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti z mnoha typů provozů a dokáží přizpůsobit řešení přesně na míru charakteru objektu. Není třeba se obávat ani výpadku, neboť telefonní ústředny jsou opatřeny záložním zdrojem napájení pro případy selhání sítě. Součástí dodávky služeb jsou i veškerá koncová a doplňková zařízení (manažerské i standardní analogové telefonní přístroje, faxy, záložní zdroje napájení atd.).

V naší nabídce naleznete telefonní ústředny od prověřených výrobců MATRA NORTEL, 2N (ATEUS OMEGA, NET STAR) PANASONIC, ALPHATEL ( již pouze servis T-LINE,ATEL,ALPH60), BONNEL  nebo dispečerská zařízení značky ELSVO.

Domácí komunikační systémy

Můžete se na nás obrátit i v případě, že přemýšlíte o instalaci telefonů, interkomů či videotelefonů přímo ve vaší domácnosti. Vypracujeme vám návrh, postaráme se o dodávku veškerých zařízení, odbornou instalaci, a zajistíme také  rychlý servis v případě potřeby. Instalujeme  digitální nebo analogové telefonní videostanice v černobílé i barevné variantě.

 

Strukturovaná kabeláž

Strukturované kabelážní systémy jsou nezbytné pro optimální infrastrukturu lokálních počítačových sítí (LAN). Nachází praktické využití jak v kancelářích a institucích, tak i v průmyslových stavbách, obchodních centrech a dalších budovách, kde je třeba propojit více počítačů. Strukturovaná kabeláž vám zajistí vysokou rychlost a kvalitu přenosu, a to jak při propojení dvou počítačů (tzv. minisítě) až po rozsáhlé aplikace datových a komunikačních řešení pro velké provozy či komplexy kancelářských budov.Strukturovaná kabeláž vám zajistí správnou funkčnost nejen propojení jednotlivých datových prvků firemní infrastruktury, ale také propojení nadstavy

Strukturované kabelážní systémy s kompletním servisem

Naši odborníci se postarají nejen o vypracování projektové dokumentace dle specifických podmínek každého zákazníka, charakteru budovy a zařízení, ale také o samotnou instalaci a případný servis. Zkrátka dostanete komplexní služby na jednom místě, a tedy výhodněji, než kdybyste jednotlivé úkony zadali různým firmám. Strukturovaná kabeláž bude zaručeně dobrou investicí, která se zhodnocuje už od samotné instalace.

Svařování optických vláken

Svařování optických vláken je poměrně složitá operace, kde je nejdůležitější maximální přesnost , čistota     a použití speciální svářečky. V naší společnosti máme dlouholeté zkušenosti v oblasti svařování optických vláken a  jejich zakončování. Díky vlastní 3D svářečce a kvalitním měřicím zařízením pro typy vláken SM i MM můžeme reagovat rychle zejména na řešení havarijních stavů. 

Dbáme na kvalitu při zachování rozumných cen

Námi instalovaná strukturovaná kabeláž dosahuje parametrů minimálně Cat5E a vyšších dle individuálních požadavků klienta. Při instalaci využíváme pouze certifikovatelné technologie od renomovaných výrobců . Tyto technologie se vyznačují vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a zároveň příznivou cenou.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

T-SERVIS Jiří Nešněra
Nerudova 1310
Červený Kostelec 549 41
Tel.:  491 46 21 22    kancelář 7-13 hod                                                                                                 GSM : 602 32 33 88
E-mail: t-servis@wo.cz 

IČO : 40132391    DIČ : CZ6402162118

map

..........................................................................

SHÁNÍME PRACOVNÍKA-CI SE ZNALOSTÍ

PRÁCE V ACADu  I EXTERNĚ,

ELEKTROMONTÉRY PRO SLBOPROUDÉ

MONTÁŽE ( převážně okresy Na a Tu )