Kamerové systémy CCTV

Nedílnou součástí kvalitního zabezpečení objektu jsou i kamerové systémy sloužící k monitorování vnitřních i venkovních prostor celého areálu. Díky kamerovým systémům budete mít dokonalý přehled o pohybu osob či automobilů po objektu, nebo třeba o dění ve výrobních halách, skladových prostorách, garážích atd.

Dokonalé zabezpečení před nezvanými návštěvníky i požárem

Námi instalované kamerové systémy CCTV (Closed Circuit TeleVision = průmyslová televize) lze také připojit k ostatním systémům, které se v budově nacházejí, např. elektronickým zabezpečovacím systémům nebo požární signalizaci. Přenos obrazu je realizován buď telefonními linkami, sítí LAN, bezdrátovým přenosem nebo přes internet. Samozřejmostí je i možnost archivace pořízených záběrů. Výstupy z kamerového systému se ukládají do datových úložišť, odkud se dají kdykoli přehrát.

Kamerové systémy od projektu

Naši profesionální pracovníci navrhnou kamerové systémy přesně na míru vašim potřebám a požadavkům, vypracují projektovou dokumentaci, kamerový systém nainstalují a postarají se také o pravidelné kontroly a rychlý servis v případě potřeby. Zabýváme se jak montáží kamerových systémů pro domácnosti a malé firmy, tak i rozsáhlými zakázkami pro velké firmy, instituce a průmyslové provozy.

Spolupracujeme jen se spolehlivými partnery

 Na internetu vyhledáte stovky výrobců ( často u levných typů jde o jednoho výrobce prodávajícího pod různými názvy ).Pro naše zákazníky kvalitu kamer a srovnání prověřujeme kamerovými zkouškami v denním  i nočním režimu , které provádíme cca 2x ročně. V současné době instalujeme převážně digitální IP systémy dodávané velkými a známými společnostmi kde je jistá garance servisu a technické podpory .Základní minimální rozlišení je 1280x960 řádků při překvapivě příznivé ceně . Kamery dodáváme  barevné  s možností IR přisvícení s přepnutím do nočního černobílého režimu, v klimatizovaných krytech nebo kompaktní s krytím IP66 atd. Veškerá zařízení pocházejí od prověřených výrobců, mezi kterými najdete např. známé značky PANASONIC,AXIS,PELCO,SAMSUNG,WONDEREX, DALLMEIER , GEUTEBRUCK GeViScope a některé praxí osvědčené solidní levnější značky.Pro městské kamerové systémy ( MKDS ) využíváme servery FUJITSU SIEMENS a český obslužný software ATEAS . Jeho vlastnosti a velmi snadnou obsluhu rádi u nás předvedeme.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

T-SERVIS Jiří Nešněra
Nerudova 1310
Červený Kostelec 549 41
Tel.:  491 46 21 22    kancelář 7-13 hod                                                                                                 GSM : 602 32 33 88
E-mail: t-servis@wo.cz 

IČO : 40132391    DIČ : CZ6402162118

map

..........................................................................

SHÁNÍME PRACOVNÍKA-CI SE ZNALOSTÍ

PRÁCE V ACADu  I EXTERNĚ,

ELEKTROMONTÉRY PRO SLBOPROUDÉ

MONTÁŽE ( převážně okresy Na a Tu )